ADB senteret AS med hjerte logo PMS 186
Siri Beate Gundersen

Daglig leder
Autorisert regnskapsfører

Telefon: 38 27 17 55

E-post: siri.beate@adb-senteret.no

Karianne Skjævesland

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 58

E-post: karianne@adb-senteret.no

xDSC00731-2.jpg
Liv Knaben

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 50

E-post: liv@adb-senteret.no

Ellen Karlsen

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 52

E-post: ellen@adb-senteret.no

Åshild Stensland

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 59

E-post: ashild@adb-senteret.no

Marit Ekeland Osestad

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 53

E-post: marit@adb-senteret.no

Karina Christensen

Regnskapsfører

E-post: karina@adb-senteret.no

Hlin Erstad

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 38 60 08 61

E-post: hlin@adb-senteret.no

Marlene Bull-Gjertsen

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 57

E-post: marlene@adb-senteret.no

Kamilla Nilsen Dahl

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 56

E-post: kamilla@adb-senteret.no

Jobbe hos oss?

Vi er stadig i utvikling og søker ofte etter nye og dyktige folk, ta kontakt med daglig leder på

siri.beate@adb-senteret.no eller stikk innom oss i Langgata 12 for en prat.