Sandstone
DSC02600 shv X.jpg
xDSC00911-2.jpg
xDSC00731-2.jpg
DSC02611 shv X.jpg
xDSC00782-2.jpg
Siri Beate Gundersen

Daglig leder
Autorisert regnskapsfører

Telefon: 38 27 17 55

E-post: siri.beate@adb-senteret.no

Karianne Skjævesland

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 58

E-post: karianne@adb-senteret.no

Åshild Stensland

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 59

E-post: ashild@adb-senteret.no

Hlin Erstad

Autorisert regnskapsfører

Tlf: 38 60 08 61

E-post: hlin@adb-senteret.no

Liv Knaben

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 50

E-post: liv@adb-senteret.no

xDSC00797-2.jpg
xDSC00816-2.jpg
Marit Ekeland Osestad

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 53

E-post: marit@adb-senteret.no

Ellen Karlsen

Regnskapsfører

Tlf: 38 27 17 52

E-post: ellen@adb-senteret.no

xDSC00703-2.jpg
Karina Christensen

Regnskapsfører

E-post: karina@adb-senteret.no

DSC02596 shv X.jpg
Kamilla Nilsen Dahl

Regnskapsfører

Tlf: 90 21 50 26

E-post: kamilla@adb-senteret.no

DSC02565 shv X.jpg
Rebecca
Sjølingstad Olsen

Regnskapsfører

Tlf: 46 89 25 32

E-post: rebecca@adb-senteret.no

Jobbe hos oss?

Vi er stadig i utvikling og søker ofte etter nye og dyktige folk, ta kontakt med daglig leder på

siri.beate@adb-senteret.no eller stikk innom oss i Langgata 12 for en prat.